Z życia szkoły

24
Paź

DZIEWCZYNY Z „SAMOCHODÓWKI” OBRONIŁY TYTUŁ MISTRZYŃ POWIATU W UNIHOKEJU

W dniu 24.10.2018 roku w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie odbyła się Powiatowa Licealiada w Unihokeju Dziewcząt.Turniej był eliminacją do Półfinałów Wojewódzkiej Licealiady, który odbędzie się 08.11.2018 roku w PZS nr.4 w Wejherowie. W zawodach wystąpiło 7 zespołów. Zwycięzcą turnieju została drużyna Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie, która najpierw nie dała szans rywalkom w meczach grupowych pokonując PZS nr. 1 Wejherowo 2:0 i PZS Reda 3:0. a następnie w meczu półfinałowym po bardzo zaciętym meczu wygrała z PZS nr1 Reda 1:0. Finał był już formalnością w którym dziewczyny kontrolowały cały mecz wygrywając bez problemu 2:0.

Serdecznie GRATULUJEMY dziewczynom powtórzenia sukcesu z przed roku i dziękujemy za zaangażowanie i poświęcenie, którego powinni od Nich się uczyć nawet nasze reprezentacje męskie. POWODZENIA W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM !!!

WYNIKI ZAWODÓW :
I miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 4 w Wejherowie (Patrycja Cierocka, Wiktoria Dampc, Kamila Domarus, Karolina Drewa, Angelika Górska, Marta Kandziora, Milena Kosznik, Klaudia Langa, Marcelina Majewska, Julia Myszk, Angelika Stencel, Katarzyna Szymikowska – opiekun drużyny – Maciej Syska oraz Adam Duda)
II miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Rumi
III miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie
IV miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Wejherowie
V miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Wejherowie
VI miejsce – Powiatowy Zespół Szkół w Redzie
VII miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi