Z życia szkoły

15
Gru

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Zgodnie z tradycją zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, które są czasem, gdzie najwyższą wartością są wzniosłe gesty w stosunku do tych najbardziej potrzebujących, w minionym tygodniu w naszej szkole odbył się Kiermasz Świąteczny. Co roku, to wydarzenie, skierowane jest do ludzi dobrego serca, czyli naszych Rodziców, Nauczycieli, Pracowników oraz Uczniów. Dzięki Waszej hojności udało nam się pobić prawdziwy rekord. Cały dochód pragniemy przekazać na zakup zabawek, gier, pluszaków dla Oddziału Pediatrycznego Szpitala w Wejherowie oraz sporą kwotę na rehabilitację naszej uczennicy Julii, która uległa wypadkowi i walczy o powrót do normalnego życia.

Podczas Kiermaszu można było zaopatrzyć się w niepowtarzalne, ręcznie robione ozdoby świąteczne oraz smaczne i fantastycznie zdobione pierniczki. Warto wspomnieć, ze w tym roku pojawiło się wiele nowości, których przygotowanie wymagało wyjątkowej kreatywności i precyzji, a sam proces tworzenia był bardzo czasochłonny.

Z tego miejsca pragniemy szczególnie podziękować wszystkim uczniom oraz ich Rodzicom, którzy bardzo sumiennie zaangażowali się w przygotowania naszych ozdób. Dzięki Wam nasze stoisko nabrało prawdziwej świątecznej magii…

Zdrowych i spokojnych Świąt!