Z życia szkoły

15
Maj

PIŁKA NOŻNA- TUŻ ZA PODIUM

W dniach 14-15.05.2019 r. w Rumi odbyły się Mistrzostw Powiatu Wejherowskiego w Piłce Nożnej 6-osobowej. Mistrzostwa te zostały podzielone na dwie grupy. Z każdej grupy do turnieju finałowego, który odbył się na obiektach ,, SALOSU”  w Rumi awansowały po dwie pierwsze drużyny z zaliczeniem meczu półfinałowego. W naszej grupie zagrały zespoły z PZS 2 Rumia, PZS Reda oraz PZS 1 Rumia.

W pierwszym meczu spotkaliśmy  się z zespołem PZS Reda. Mecz ten od samego początku był bardzo zacięty i twardy, lecz to my byliśmy skuteczniejsi i wygraliśmy 3-2. W drugim meczu zmierzyliśmy się z drużyną PZS 2 Rumia, przewaga nasza była znacząca i pewnie wygraliśmy 6-1. W ostatnim meczu tego dnia przyszło nam zagrać z PZS 1 Rumia, w tym spotkaniu ulegliśmy minimalnie 2-1, więc do turnieju finałowego przystąpiliśmy z zerową liczbą punktów. W dniu następnym zagraliśmy dwa mecze. Najpierw zagraliśmy z ,,Elektrykiem”, ulegając minimalnie 2-1, a następnie z ,,Budowlanymi” – w tym spotkaniu padł remis 1-1. Ostatecznie zajęliśmy czwarte miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali: Łukasz Hebel, Maciej Cybulski, Paweł Wenta, Mikołaj Bargański, Kacper Bornowski, Adam Borowski, Sebastian Dąbrowski, Szymon Kędzior, Szymon Landowski, Szymon Potrykus, Radosław Reck, Daniel Richert. Dziękujemy chłopakom za walkę i determinację do ostatniego gwizdka.