Technikum nr 3

Uczniowie Technikum nr 3 zdobywają atrakcyjny zawód i gruntowne wykształcenie ogólne. Zajęcia z kształcenia zawodowego odbywają się w nowoczesnych, doskonale wyposażonych pracowniach, a duży wybór zajęć pozalekcyjnych gwarantuje rozwój zainteresowań i umiejętności technicznych naszych uczniów. Nasi absolwenci są przygotowani zarówno do wejścia na rynek pracy, jak i podjęcia studiów technicznych.

Technik pojazdów samochodowych:

Zostać specjalistą z dziedziny naprawy i eksploatacji pojazdów samochodowych i diagnostyki samochodowej to Twój cel, a Twoja pasja to nowoczesne i dawne pojazdy różnego rodzaju.
Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej 2

Technik mechanik:

Specjalność- spawalnictwo w połączeniu z elementami budowy, eksploatacji i naprawy maszyn oraz komputerowego wspomagania projektowania składają się na zawód z przeszłością i z przyszłością
Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej 2

Technik chłodnictwa i klimatyzacji:

W bardzo wielu dziedzinach- a ich liczba stale wzrasta- stosuje się regulację temperatury pomieszczeń, produktów lub maszyn. Urządzenia chłodzące i klimatyzacyjne wymagają właściwego montażu, regulacji, konserwacji…Zostań specjalistą w tej dziedzinie!
Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej 2

Fototechnik:

Chcesz zatrzymywać w obiektywie czas i dzielić się uchwyconą chwilą z innymi? Swobodnie posługiwać się programami do obróbki zdjęć i filmów? Świat multimediów stanie się bliższy.
Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej 2