Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 2

Kwalifikacje zawodowe, które uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 2  nabywają w trakcie kształcenia, umożliwiają absolwentom podjęcie pracy zawodowej w atrakcyjnych dla pracodawców zawodach. Po ukończeniu szkoły absolwenci mogą kontynuować kształcenie w Liceum dla Dorosłych i na kwalifikacyjnych kursach zawodowych, jednocześnie pozostając aktywnymi zawodowo.

Kierowca mechanik:

Zdobędziesz atrakcyjny dla przedsiębiorców branży transportowej zawód, łączący odpowiedzialność za przewóz rzeczy z umiejętnością dokonania niezbędnych napraw samochodu.
Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej 2

Mechanik pojazdów samochodowych:

Diagnozowanie, naprawa podzespołów i zespołów samochodów odkryją przed Tobą wszystkie tajemnice.
Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej 2

Elektromechanik pojazdów samochodowych:

Nowoczesne pojazdy naszpikowane są elektroniką i Ty o tym wiesz. Wykrywanie i usuwanie usterek obwodów elektrycznych i elektronicznych to umiejętność, która zapewni Ci dobry start na rynku pracy.
­­Dowiedź się więcej Dowiedz się więcej 2

Blacharz samochodowy:

Naprawa nadwozi pojazdów samochodowych to dziedzina, w której się wyspecjalizujesz.
Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej 2

Lakiernik:

Lakiernik to zawód dla Ciebie, jeśli chcesz zostać cenionym specjalistą w zakresie  przeprowadzania remontu i renowacji powierzchni samochodowych. Pojazd musi być sprawny, ale dobrze, jeśli także przyciąga spojrzenia.
Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej 2

Ślusarz:

Umiejętność obróbki metali i możliwość zdobycia uprawnień spawalniczych sprawią, że będziesz poszukiwanym i cenionym pracownikiem. Ponadto proponujemy ciekawe praktyki w dużej firmie zagranicznej i kształcenie zgodne z niemieckimi standardami.
Dowiedź się więcej Dowiedz się więcej 2

Mechanik – monter maszyn i urządzeń:

W trakcie nauki przygotowywać się będziesz do egzaminu z zakresu konserwacji, naprawy i eksploatacji maszyn i urządzeń mechanicznych. Przełamiesz opór każdej maszyny!
Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej 2